Privremeni rezultati poziva za odabir sudionika mobilnosti
Autor: Andreja Pevec, 27. 9. 2023.

Objavljujemo privremene rezultate poziva za odabir sudionika mobilnosti u okviru projekta Praktična primjena praktičnih vještina. Uz liste odabranih učenika i rezervnu listu, objavljujemo i bodovanje.

Uvid u dokumentaciju

Svi prijavljeni kandidati imaju pravo uvida u vlastitu dokumentaciju i rezultate bodovanja svoje prijave.  Uvid je moguće izvršiti osobno kod koordinatorice projekta Andreje Pevec do kraja roka za podnošenje prigovora.

Prigovor

Prijavljeni kandidati imaju pravo na prigovor koji je potrebno nasloviti na povjerenstvo za odabir kandidata i predati u tajništvo škole u roku od 48 sati od objave rezultata, odnosno do petka, 29. rujna 2023. u 14 sati. Prigovor je moguće uložiti isključivo na bodovanje vlastite prijave. Povjerenstvo će na prigovor odgovoriti pisanim putem u roku od 48 sati od njegova podnošenja.

Konačni rezultati bit će objavljeni do utorka, 3. listopada 2023. u 14 sati na mrežnoj stranici škole i na oglasnoj ploči.