NATJECANJE UČENIKA ZAVRŠNIH RAZREDA
Autor: Nevenka Bončić, 25. 4. 2012.

NATJECANJE UČENIKA ZAVRŠNIH RAZREDA NA TEMU «POZNAVANJE PROMETNIH PROPISA I PROMETNE KULTURE»

Nakon što su održana dva edukativna predavanja iz područja poznavanja prometnih propisa i prometne kulture o čemu smo već ranije izvještavali, u ožujku je provedeno natjecanje na ovu temu.  U natjecanju su sudjelovali učenici četvrtih razreda i to u dvije kategorije: vozači i ne vozači.

Nakon provedenog natjecanja u prvom krugu planirano je da se najuspješniji natjecatelji u obje kategorije plasiraju u drugi krug tkz. završno natjecanje u kojem sudjeluju najuspješniji iz svih škola Karlovačke županije.

Naša škola tradicionalno već godinama sudjeluje u ovom natjecanju i na žalost ovo je prva godina kada se naši učenici nisu plasirali u završno natjecanje koje je održano 14. travnja 2012.

Izvor: NEVENKA BONČIĆ
NATJECANJE_UCENIKA_ZAVRSNIH_RAZREDA_NA_TEMU.pdf (87.68 KB)