8. DRŽAVNO NATJECANJE ŠUMARA
Autor: KONTA MILKA, MLADEN MATVIJEV, 16. 5. 2011.

U Hrvatskoj Kostajnici je 5. i 6. svibnja 2011.god. održano 8. državno natjecanje učenika u obrazovnom sektoru šumarstva za zanimanje šumarski tehničar.

Sudjelovalo je 17 natjecatelja,a našu školu predstavljali su učenici Nađ Ivan, Zoretić Denis i Korijan Patrik.

U okviru strukovno-teoretskog dijela natjecanja 3.mjesto pripalo je Nađ Ivanu,dok 4.mjesto dijele Zoretić Denis i Korijan Patrik.

Od ukupno 17 natjecatelja 15 ih je sudjelovalo u natjecanju rukovanja motornom pilom,koje se odvija prema pravilniku Hrvatskih šuma. Učenik Nađ Ivan osvojio 2.mjesto, Zoretić Denis 4., a Korijan Patrik 5.

Sličice s natjecanja možete pogledati u Fotoslikovnici.

Čestitke!

Izvor: Milka Konta