Konačni rezultati odabira sudionika mobilnosti za Španjolsku u rujnu
Autor: Andreja Pevec, 22. 5. 2024.

Objavljujemo konačne rezultate odabira učenika za sudjelovanje u trećem tijeku mobilnosti u okviru projekta Praktična primjena praktičnih vještina (Sevilla, Španjolska, 29. rujna - 12. listopada 2024.). Čestitamo odabranim učenicima!

Zahvaljujemo svim zainteresiranim učenicima! Velik interes za sudjelovanje u ovakvim aktivnostima pokazuje da su učenice i učenici koji su sudjelovali u prethodnim mobilnostima od početka drugog polugodišta uspješno provodili diseminacijske aktivnosti. Članovi Erasmus tima nastavljaju razvijati nove ideje i projekte kako bismo što većem broju učenica i učenika omogućili sudjelovanje u projektima programa Erasmus+.

Rang-listu i pojedinosti bodovanja prijava možete vidjeti ukoliko kliknete na Opširnije.

Jedina promjena do koje je došlo u odnosu na privremene rezultate jest na rezervnoj listi za smjer drvodjeljski tehničar dizajner zbog pogreške u zabrajanju bodova.