MEĐUŽUPANIJSKI AKTIV NASTAVNIKA ŠUMARSTVA
Autor: Nikola Janjanin, 10. 11. 2011.

Dana 27.10.2011. održan je međužupanijski aktiv nastavnika i stručnih učitelja  u obrazovnom sektoru šumarstvo. Aktiv je održan u Šumarskoj i drvodjeljskoj školi Karlovac i na području U.Š. podružnica Gospić. (šumarije: Korenica i Donji Lapac).

IZVIJEŠĆE SA MEĐUŽUPANIJSKOG AKTIVA NASTAVNIKA I STRUČNIH UČITELJA OBRAZOVNOG SEKTORA ŠUMARSTVO

Dana 27.10.2011. održan je međužupanijski aktiv nastavnika i stručnih učitelja  u obrazovnom sektoru šumarstvo. Aktiv je održan u Šumarskoj i drvodjeljskoj školi Karlovac i na području U.Š. podružnica Gospić. (šumarije: Korenica i Donji Lapac) Teme aktiva bile su:

1. Samovrednovanje ustanova za strukovno obrazovanje (Mirna Korkut, pedagoginja)

2. Gospodarenje šumama na području šumarije Korenica (Terezija Užarević, dipl.ing.)

3. Gospodarenje prebornim šumama na području šumarije Donji Lapac

(Darko Smerdel,dipl. ing)

4. Ljepote krajolika rijeke Une (mr.sc.Mandica Dasović,dipl ing)

Članovi aktiva koji su prisustvovali predavanjima i posjetili šumarije Donji Lapac, Korenica ,te izvor rijeke Une i Štrbački buk su:

Marija Baričević, Milka Konta, Vlatka Obrovac, Josip Horovski, Nikola Janjanin, Danijel Kos, Ivan Krivačić, Boris Frandolić,  Šumarska i drvodjeljska škola Karlovac;

Augustin Jelušić, Srednja škola Otočac

Dubravko Bunjevac, Davor Adamović, Srednja škola Ivana Trnskog Hrvatska Kostajnica

Antonija Kovačević, Drvodjeljska škola Zagreb

Filip Bach, Sandra Fulanović, Srednja škola Gračac