Izložba fotografija Šumarske i drvodjeljske škole Karlovac „VRIJEME U FOTOGRAFIJI“
Autor: MLADEN MATVIJEV, Mirna Korkut, 26. 4. 2011.

Nakon što je povodom Svjetskog dana meteorologije izložba fotografija bila postavljenja u Gradskom kazalištu Zorin dom, tijekom mjeseca svibnja jedan dio fotografija  bit će moguće pogledati u Knjižnici za mlade, a tijekom cijelog ljeta u izložbenom prostoru Studentskog centra Karlovac.

Izložba fotografija Šumarske i drvodjeljske škole  Karlovac „VRIJEME U FOTOGRAFIJI“

tijekom mjeseca svibnja bit će postavljenja

u Knjižnici za mlade, Banjavčićeva 8, Karlovac

23. ožujka izložbu fotografija pod nazivom  „Vrijeme u fotografiji“ svečano je otvorio naš uvaženi meteorolog Zoran Vakula.

Na izložbi je prikazano stotinjak fotografija, a autori su učenici naše škole, koji se školuju za zanimanje meteorološki tehničar, Filip Trezner i Demjan Rožman te meteorolog - motritelj sa Zavižana Ante Vukušić.

Tako, građani Karlovca ponovno imaju mogućnost vidjeti zaista nevjerojatne prizore i vremenske trenutke koje su autori opazili svojim okom i zabilježili fotografskim aparatom.

Možda ova izložba može biti i poticaj nekom od učenika osmih razreda osnovne škole da kao svoj budući poziv odaberu vrlo atraktivno i interesantno zanimanje meteorološki tehničar koje je u Republici Hrvatskoj moguće upisati jedino u našoj Šumarskoj i drvodjeljskoj školi u Karlovcu.

Detaljnije možete pogledati izvješće u privitku.

IzlozbaFotografijaZaWEB.pdf (269.76 KB)