ZAVRŠNO NATJECANJE MATURANATA - PROMET
Autor: Nevenka Bončić, 9. 3. 2011.

Nakon što su provedena školska natjecanja učenika završnih razreda na temu «Poznavanje prometnih propisa i prometne kulture»  u organizaciji HAK-a i Županijskog savjeta za sigurnost prometa  - pristigli su rezultati.

Učenici su se natjecali u dvije kategorije VOZAČI i  NEVOZAČI. U kategoriji vozača od 15 učenika iz cijele županije prolazak u drugi finalni krug osigurala su i naša dva učenika i to Tomislav Kovačević iz 4 b razreda i Igor Konta iz 4 dt razreda. U kategoriji nevozača od 20 učenika u završno natjecanje ušao je i jedan učenik naše škole i to iz 4 a razreda Patrik Korijan.

Završno natjecanje održat će se 12. ožujka 2011. (subota) u 10 sati uprostorijam Hrvatskog auto kluba Karlovac, Gažanski trg 1.

Na završno natjecanje učenici su dužni ponijeti osobnu iskaznicu te podatak o OIB-u.

Poželimo svu sreću našim natjecateljima vjerujući da će ova edukacija pomoći da dobijemo kvalitetne vozače te da mladi ljudi osvijeste potrebu pridržavanja pravila u prometu kako bi odgovornim ponašanjem doprinijeli sigurnosti na našim cestama.

SRETNO!

Izvor: Nevenka Bončić