Obilježavanje Europskog tjedna zaštite na radu u arboretumu Šumarske i drvodjeljske škole
Autor: Mirna Korkut, 31. 10. 2018.

U suradnji sa Zavodom za unapređivanje zaštite na radu u Šumarskoj i drvodjeljskoj školi Karlovac obilježen je, 26.10.2018., Europski tjedan zaštite na radu.
U arboretumu škole  započela je realizacija ideje o “Parku sigurnosti” sadnjom stupolikog hrasta lužnjaka. Plan je da se svake godine posadi novo drvo.
Nakon sadnje učenici šumarskog programa prisustvovali su zanimljivom predavanju „Novi rizici i nove tehnologije u šumarstvu“ koje je održao stručnjak iz Uprave šuma Karlovac Damir Plavetić.

Ovo događanje još je jedan dokaz da se arboretum širi i da će i dalje ostati zelena učionica naše škole i omiljeno šetalište građana Karlovca.

Medijski prilog u dodatku.

Izvor: Karlovački
Obiljezavanje_EU_tjedna_zastite_na_radu.docx (1.33 MB)