OBAVIJEST ZA MATURANTE
Autor: MLADEN MATVIJEV, 1. 7. 2017.

OBAVIJEST ZA MATURANTE KOJI SU POLAGALI ISPITE DRŽAVNE MATURE U LJETNOM ROKU ŠKOL. GOD. 2016./2017.

Još jednom podsjećamo maturante koji su polagali ispite državne mature u ljetnom roku 2016./2017. da je objava rezultata 12. srpnja 2017, rok za prigovore 14. srpnja 2017. za što se moraju obratiti školskoj ispitnoj koordinatorici u školi, a objava konačnih rezultata 17. srpnja 2017.

Što se tiče podjele potvrda o položenim ispitima državne mature u ljetnom roku, ona je predviđena za 20. srpnja 2017. u školi kod školske ispitne koordinatorice u vremenu od 08,00 – 12,00 sati.

Vrijeme podjele potvrda biti će još naknadno potvrđeno na web stranici škole i na ulazu u školu.

Učenici koji nisu stekli uvjete da pristupe ispitima državne mature u ljetnom roku mogu to učiniti u jesenskom roku s time da ispite koje namjeravaju polagati moraju prijaviti po istoj proceduri kao i ranije u periodu od 20. – 31. srpnja 2017.

Isto su obavezni i učenici koji su polagali ispite u ljetnom roku a nisu položili, te učenici koji žele popraviti ocjenu.

Molimo vas da pratite web stranicu škole, stranice NCVVO-a i stranicu www.postani student gdje ćete dobiti sve informacije.

Školska ispitna koordinatorica

Nevenka Bončić, prof. savjetnik